Сосницькій ОТГ – бути!

24 березня 2017 року на загальних зборах громадян селища було обговорено та одноголосно схвалено почати процес об’єднання громади. Наступною сесією селищної ради, а саме 15 сесія 28 березня, депутати прийняли рішення дати згоду на створення територіальної громади в рамках перспективного плану, а селищному голові звернутися з пропозицією до Бутівської, Великоустівської, Вільшанської, Волинківської, Матвіївської, Лавської, Загребельської, Киріївської, Кудрівської, Спаської, Змітнівської, Конятинської, Пекарівської, Чорнитицької сільських рад про добровільне об’єднання територіальних громад.

На цю пропозицію відгукнулись тільки 6 сільських рад: Загребельська, Чонотицька, Волинківська, Киріївська, Матвіївська та Пекарівська.

Було створено робочу групу, розроблено проект рішення та план організаційних заходів, які під час обговорень були схвалені.

І ось сьогодні, згідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» п.3 ст. 7 до обласної райдержадміністрації було направлено лист з копіями прийнятих рішень та проектів щодо об’єднання територіальної громади для надання висновку щодо відповідності прийнятих документів Конституції та Законам України.

Тож чекаємо…

Сосницька селищна рада

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: