Сосницькій ОТГ – бути!

24 березня 2017 року на загальних зборах громадян селища було обговорено та одноголосно схвалено почати процес об’єднання громади. Наступною сесією селищної ради, а саме 15 сесія 28 березня, депутати прийняли рішення дати згоду на створення територіальної громади в рамках перспективного плану, а селищному голові звернутися з пропозицією до Бутівської, Великоустівської, Вільшанської, Волинківської, Матвіївської, Лавської, Загребельської, Киріївської, Кудрівської, Спаської, Змітнівської, Конятинської, Пекарівської, Чорнитицької сільських рад про добровільне об’єднання територіальних громад.

На цю пропозицію відгукнулись тільки 6 сільських рад: Загребельська, Чонотицька, Волинківська, Киріївська, Матвіївська та Пекарівська.

Було створено робочу групу, розроблено проект рішення та план організаційних заходів, які під час обговорень були схвалені.

І ось сьогодні, згідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» п.3 ст. 7 до обласної райдержадміністрації було направлено лист з копіями прийнятих рішень та проектів щодо об’єднання територіальної громади для надання висновку щодо відповідності прийнятих документів Конституції та Законам України.

Тож чекаємо…

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: