Сосницький сектор У ДСНС України інформує

Тренувались діяти оперативно та злагоджено

Сьогодні, у селищі Сосниця, на території п’ятиповерхової будівлі по вул. Чернігівська, 30, фахівцями Сосницького районного сектора Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області, спільно з працівниками газової і медичної служб, відділенням поліції проведено учбово-рятувальне тренування на об’єкті з масовим перебуванням людей.

Метою і основними завданнями, що ставились перед початком тренування були: оцінка обстановки, визначення ступеню професійних навичок особового складу рятувальних підрозділів, найбільш раціональних шляхів рятування людей і стан взаємодії залучених служб.

Всі завдання, передбачені програмою тренування були виконані, мету досягнуто.

Хотілося б побажати всім залученим службам, щоб навички, отримані під час тренування, в реальному житті не знадобилися.

Наближаються великодні свята

Сосницький районний сектор Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області звертається до жителів Сосниччини з проханням: попри передсвяткові турботи та приготування, не забувайте про правила безпеки у побуті під час Великодніх свят. Адже, як свідчить статистика, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Багаторічний аналіз дає всі підстави стверджувати, що саме людський фактор – головна причина чи не кожної пожежі. Аби не затьмарити собі свята, дотримуйтеся правил безпечного поводження з вогнем, будьте особливо обережні зі свічками. Готуючи пасхальні страви, не забувайте про правила безпеки під час експлуатації печей, газових та електроприладів. У жодному разі не слід залишати їх ввімкненими на період своєї відсутності. Не залишайте дітей без нагляду, особливо, коли в будинку палиться піч, горить газ чи свічка.

Будьте обережні й під час відпочинку на природі та в лісових зонах. Не залишайте не загашених вогнищ! Необхідно пам’ятати, що залишене без нагляду навіть невеличке тліюче багаття, необачно кинутий у суху траву або листя недопалок можуть призвести до виникнення великої руйнівної пожежі.

Закликаємо Вас бути вкрай уважними та обережними під час Великодніх свят! Щасливого і радісного Вам відпочинку!

Начальник Сосницького районного сектора
Управління  ДСНС України у Чернігівській області