Сосницький сектор У ДСНС України інформує

Обережно на воді!

Протягом поточного року вже зафіксовано 45 випадків загибелі людей на водоймах області. Однак, навіть попри таку статистику, люди продовжують направлятися до місцевих озер і річок, які часто не пристосовані для купання і, нехтуючи заборонами, наражаються на небезпеку.

Незважаючи на інформаційно-роз’яснювальну  роботу рятувальників району, 25 липня в р. Убідь поблизу с. Масалаївка було виявлено тіло  місцевого жителя.

Тож, аби зменшити сумну статистику загибелі на водних об’єктах рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки, а саме: не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; купаючись на “дикому пляжі” чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева; у воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою; особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана; до плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів; утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків. На рівнинних річках є багато ям і вирів. Вони підступно зустрічаються біля піщаних кос, під берегом, де особливо полюбляють купатися діти.

Знищили артилерійський снаряд  часів Другої світової війни

30 липня фахівцями групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС у Чернігівській області знищено 1 артилерійський снаряд  калібром 76 мм часів Другої світової війни, який було виявлено в цей день неподалік смт Сосниця.

Протягом цього року це вже 3-й випадок виявлення небезпечної знахідки, тому рятувальники вкотре звертаються до громадян з проханням дотримуватись вимог безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Про такі знахідки необхідно повідомити рятувальників за номером “101” або правоохоронців за номером “102”.

Начальник Сосницького  районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області