Сосницький сектор У ДСНС України інформує. Знову пожежа

Впродовж 28-29 листопада на території Сосницького району виникло 2 пожежі житлових будинків в селах Хлоп’яники та Авдіївка, та 1 пожежа господарчої будівлі в смт Сосниця.

Причина пожежі – недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

Тому рятувальники проводять рейдові відпрацювання житлового сектору та звертаються до населення, щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення!

Під час використання пічного опалення не допускається:

• залишати печі, які топляться, без нагляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям;
    • користуватися печами, які мають тріщини;
    • розміщувати паливо, інші горючі речовини та матеріали безпосередньо перед топковим отвором;
    • зберігати незагашені вуглини та попіл у металевому посуді, встановленому на дерев’яній підлозі або горючій підставці;
    • сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали;
    • застосовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини;
    • використовувати для топлення дрова, довжина яких перевищує розміри топки;
    • здійснювати топлення печей із відкритими дверцятами топки;
    • закріплювати на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо;
    • зберігати у приміщенні запас палива, який перевищує добову потребу.

Шановні городяни! Дотримання цих простих правил дозволить зберегти ваше життя та  життя близьких вам людей!

Начальник Сосницького районного сектора
Управління  ДСНС України у Чернігівській області