Сосницький селищний голова відвідав свято першого дзвоника

1 вересня, у День знань сосницький селищний голова на запрошення відвідав свято першого дзвоника, щоб привітати місцевих школярів, їх батьків та трудовий колектив гімназії зі святом.

Святкові урочистості розпочалися з виконання Державного Гімну, після чого директор гімназії Чепурна Т. В.  відкрила свято першого дзвоника та виголосила патріотичну промову перед присутніми, в якій згадала про подвиг Героїв Небесної Сотні і боротьбу бійців АТО за незалежність України.

Потім на лінійку вийшли першокласники, для яких це свято є особливим, адже вперше в житті вони йдуть у школу. Кожний із них отримав свою першу вагому книгу – Буквар. Також кожна першокласниця отримала жовту кульку, яка символізує сонце, добро та радість, а першокласник – блакитні кульки, що є символом безпечності.

Селищний голова завітав на свято першого дзвоника і Сосницький навчально-реабілітаційний центр (Сосницьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат). Попри зміну назви та розширення сфери послуг даний заклад і надалі відкриває двері до Країни Знань дітям з вадами слуху з усієї Чернігівщини.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: