Сосниця долучилась до відзначення Дня Гідності та Свободи

Сьогодні в Сосниці з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи вшанували пам’ять тих, хто боровся за свободу та незалежність своєї Батьківщини.

Поминальний молебень проводять вже вп’яте, а біля новозбудованої каплички – вдруге.

Представники влади, учнівська і студентська молодь, небайдужі сосничани поклали квіти до пам’ятного меморіалу воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні.

Після цього присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання, а представники духовенства провели молебень.

Нагадаємо, сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи — свято відзначається щороку згідно з указом Президента 13 листопада 2014 року і встановлено на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013-14 років).

Сосницька селищна рада