Сосниця під пильним оком камер відеоспостереження

В кінці 2016 року Сосницька селищна рада прийняла програму «Безпечна Сосниця», яка передбачала встановлення камер відеоспостереження, в тому числі і з можливістю автоматичного розпізнавання та фіксації державних номерних знаків авто. Такі камери застосовуються на в’їздах/виїздах із селища.

Загалом за минулі роки було придбано та встановлено 6 камер відеоспостереження. Але цих камер потрібно стільки, щоб система «Безпечна Сосниця» дійсно слугувала охороні правопорядку. Тому вчора було встановлено ще три камери: на площі, на перехресті вулиць Виноградського і Освіти, а також на В’юнищі (перехрестя вулиць Довженка і Михайлівська).

Запис ведеться на максимально можливій якості й зберігається тривалий час. А головне – виводиться на монітор у Сосницьке відділення поліції. Завдяки цьому вкрай необхідному придбанню працювати над попередженням правопорушень та злочинів на території селища поліції стане значно простіше.

Такі міри мають підвищити безпеку городян, а у разі вчинення правопорушення, полегшать шлях встановлення істини.

Сосницька селищна рада