Сосниця підписала Меморандум про початок партнерства Програмою «U-LEAD з Європою»

5 березня у Києві відбулася конференція «Початок нового партнерства: перші результати» та церемонія підписання Меморандумів», під час якої 122 громади з 24 областей України підписали Меморандуми про початок роботи з виконавцями Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації Центрів надання адмінпослуг (ЦНАП).

Відповідно до Меморандумів, протягом дев’яти місяців у громадах, в тому числі і Сосницькій, буде створено чи модернізовано до рівня належних 122 ЦНАПи.

Таким чином ми отримаємо комплексну підтримку від Програми – експерти допоможуть нашій громаді як інституційно, так і фізично (техніка, ПЗ, меблі, дизайн-плани, спеціальні види допомоги тощо).