Сосниця розробить план дій сталого енергетичного розвитку

Сосницька громада стала однією із громад України, яка відібрана експертною конкурсною комісією в якості переможця II етапу конкурсу по написанню та розробці Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP), серед малих громад України, з чисельністю населення не більше 100 тис., які планують прискорити власний розвиток.

Сосницька селищна рада спільно з Фондом «Регіональний центр економічних досліджень і підтримки бізнесу» розпочинають розробку Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку. План спрямований на підвищення енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії. План включає низку заходів у муніципальному секторі, житловому, на комунальних підприємствах, спрямованих на підвищення енергоефективності.

Сосницька селищна рада