Співпраця заради взаємного розвитку

Один у полі не воїн – гласить давнє українське прислів’я. В будь-якій справі, сьогодні, як і колись, важливо об’єднуватися у спільних інтересах та шукати партнерів для втілення тих чи інших ідей.

Саме тому на засіданні 18 сесії VII скликання Сосницької селищної ради 22 травня було прийнято рішення «Про надання доручення на укладення угоди про встановлення споріднених зв’язків між територіальною громадою Сосницької селищної ради (Україна) та гміною Пілзно (Польща)».

Під час розгляду даного рішення селищний голова Андрій Портний розповів про гміну Пілзно та про недавню зустріч з її представниками.

Депутати всі одноголосно проголосували за надання дозволу на укладання угоди про співпрацю між містами-побратимами.

Сторони сприятимуть розвитку співпраці у різних сферах життєдіяльності громади, зокрема: культури (взаємне ознайомлення з традиціями та надбаннями обох Сторін, обмін творчими колективами, співпраця в області музики, художнього мистецтва, театру, альтернативної культури тощо) та економіки (розвиток співпраці між підприємствами, стимулювання інвестиційної діяльності).

Наступний крок – підписання Меморандуму про співпрацю обома сторонами.

Сосницька селищна рада