Стан розчистки доріг та вулиць населених пунктів громади від снігу

Станом на 11.00 24.01.2019 року

• Розчищені вулиці в населених пунктах: смт Сосниця, селах Ганнівка, Масалаївка, Чорнотичі.
  • Розчищення села Загребелля триває.
  • Прочищені центральні автодороги до сіл Пекарів, Кнути, Костирів (тимчасово вийшла з ладу снігоочисна техніка, після полагодження транспортного засобу, роботи з розчистки населених пунктів Задесення будуть продовжені), Киріївка (дороги та вулиці будуть розчищені в другій половині дня 24.01. після ремонту техніки).
  • Тимчасово залишаються нерозчищеними населені пункти Волинка, Полісся та Матвіївка (планується розчистити ввечері 24.01., або в день 25.01).

UPD: Станом на 17:00 24.01

• Розчищено населені пункти Киріївка та Волинка.
  • Звільняти від снігу села Полісся та Матвіївка виїхала одна одиниця снігоочисної техніки.

UPD: Станом на 10.00 25.01

• Розчищені дороги та вулиці в населених пунктах: смт Сосниця, селах Волинка, Ганнівка, Загребелля, Киріївка, Масалаївка, Полісся, Чорнотичі.
  • У зв’язку з поломкою транспортних засобів, тимчасово залишаються нерозчищеними населені пункти: Пекарів, Кнути, Костирів, Синютин та Матвіївка (роботи по звільненню їх від снігу планується здійснити 25.01.19).