Статут територіальної громади

23 січня 2016 року у смт. Сосниця в приміщенні Сосницької селищної ради за ініціативи селищного міського голови разом із Чернігівською громадською організацією «Молодь – XXI століття», Освітнім Центром «Ініціатива» за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту відбулись громадські слухання на тему «Статут територіальної громади та інші інструменти для забезпечення участі громадськості в ухваленні рішень місцевою владою».

Тоді підсумком зустрічі стало рішення про створення робочої групи в Сосницькій раді, яка має напрацювати проект Статуту територіальної громади та винести його на громадське обговорення.

В результаті обіцянка була виконана і ми вже маємо проект Статуту спільної територіальної громади: Сосниця, М.Устя, Ганнівка:

Всі зауваження, доповнення, рекомендації надсилайте в електронному вигляді (що дуже бажано, тому що так простіше і це сприяє швидшкому обробленню інформації) на електронну пошту Сосницької селищної ради radasel@ukr.net з обов’язковою поміткою “В СТАТУТ”. Або в паперовому — заносьте, надсилайте поштою до секретаря селищної ради в смт Сосниця, вул. Л. Українки , 3.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: