Свято для дітей з особливими потребами

3 грудня світ відзначає день людей з інвалідністю, а ми відзначали його в неділю – з маленькими жителями Сосницького району, які мають інвалідність.

Ми намагалися створити простір в якому діти знайдуть собі заняття до душі, звільнивши своіх мам на декілька хвилин.

Ми створили новий оркестр, ми наліпили і намалювали незвіданих тварин, ми читали книжки і гралися іграшками. Ми прикрашали пряничкові ялинки, стріляли по мішенях майже із справжньоі зброї, прикрашали маленькі долоньки блискітками і грали в різні ігри.

Сподіваємося, що нам вдалося створити простір де діти «загубилися» і водночас знайшли себе.

Дякуємо всім, хто долучився до свята, а таких людей у нас було дуже багато:

• Любов Дейнеко  і всьому вашому колективу!
  • Тетяні Сірій за допомогу у підвезенні діток на свято з сіл!
  • Валентину Корзуну за те, що допоміг відсвяткувати дитині, у якоі найскладніша інвалідність!
  • Віктору Іващенко за те, що з найвіддаленіших сіл району діти змогли потрапити на свято!
  • Олександру Клименко і його гуртківцям за занурення дітей у світ радіозв’язку!
  • Оксані Бойко за дивну і незвичну для дітей і не тільки манкотерапію!
  • Наталії Мартинюк і Тетяні Зуйок за релакс кімнату для малечі.
  • Аллі Антоненко за смачне наближення нового року!
  • Ігорю Зайченко за створення зони відпочинку для підлітків.
  • Нашим найменшим волонтерам – Лізі, Каті, Софії, Поліні, Богдану…
  • ГО «Сосницькі горизонти» за підтримку і підставлене плече всіх тонких моментів.