Тренінгова програма для тих, хто готовий стати підприємцем

З нового року Сосницька селищна рада планує організувати підтримку в створенні нових робочих місць, стимулювання відкриття власної справи, широкій просвітницькій роботі та підтримку інших форм активностей і кооперації в Громаді.

Ми вважаємо за необхідне всім бажаючим, хто готовий стати підприємцем, не просто розказати як зареєструвати власну справу, а й розказати в який спосіб організувати власну справу, які є форми навчання, успішні приклади ведення власної справи та форми фінансової підтримки. Це дуже важливо на фоні негативних процесів, пов’язаних з виїздом активних мешканців Громади на заробітки за межі України, масовим звільненням фахівців з місцевої швейної фабрики, а також суттєвими проблемами заробітку на селі.

Саме тому всіх бажаючих ми запрошуємо на тематичну зустріч в понеділок, 2 грудня 2019 року о 10-00 в приміщенні Сосницького будинку культури.

Чекаємо на Вас!