Третє засідання Госпітальної ради у Сосниці

Сьогодні у Сосниці відбулось третє засідання Госпітальної ради за участі делегованих представників районів, міст, об’єднаних громад, що входять до Північного госпітального округу (членів Госпітальної ради).

На порядку денному засідання ради були питання про внесення змін до складу Госпітальної ради, про звернення до Чернігівської облдержадміністрації, про затвердження проекту  Плану розвитку  Північного госпітального округу та створення комісії по розробці проекту Положення Госпітальної ради.

Вела засідання голова Госпітальної ради  Світлана Расулова.  На початку засідання вона  представила  новопризначених головних лікарів лікарень Сосницького району Дємідкіна О. О. та Менського району Разнована Г. І.

По кожному із питань порядку денного прийнято рішення Госпітальної ради та створено комісію по розробленню проекту Положення про Госпітальну раду, куди ввійшли представники громад Північного госпітального округу.

Після завершення роботи третьої Госпітальної ради всі присутні мали змогу ознайомитися із матеріально-технічною базою комунального лікувально-профілактичного закладу «Сосницька центральна районна лікарня».

Сосницька селищна рада