Тривають громадські слухання по розробці генерального плану смт Сосниця

Сьогодні, 14 листопада, начальником відділу комунальної власності та земельних відносин Сосницької селищної ради Ігорем Чернухою, спільно з в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва Сосницької селищної ради Петром Куцом було проведено громадські обговорення стосовно розробки генерального плану смт Сосниця.

Ігорем Чернухою було порівняно попередній генеральний план з новим, а саме передбачення територій на майбутнє для житлового будівництва, як одно- так і багатоповерхових житлових будинків, дитячих садочків і шкіл, будівель торгівлі та інших споруд.

Обговорення тривало понад дві години. Було задано дуже багато питань щодо розташування територій розміщення тих чи інших господарських споруд. Також піднімалося питання щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО під будівництво та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд.

Обговорювали і розширення території центрального кладовища, забудову гаражів, розміщення АЗС, розташування промислових зон та багато інших питань.

Обговорення тривають і будуть продовжуватись протягом одного місяця.

Крім того, Ігорем Чернухою було наголошено на те, що в громадському обговоренні мають взяти участь всі жителі смт Сосниця.

Сосницька селищна рада