У Чернігові відзначають 28-у річницю Збройних Сил України

04 грудня у Чернігові пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України, які щорічно відзначаються 6 грудня. Урочистості розпочалися покладанням квітів та Гірлянди слави до Братської могили полеглих під час Другої Світової війни та Меморіалу загиблим учасникам АТО\ООС у сквері ім. М.Попудренка.

Пізніше зі сцени Чернігівського обласного музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка лунали слова подяки та щирих побажань нашим воїнам.

У Чернігові Збройні Сили України представлені гарнізоном Оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ. Тимчасово виконуючий обов’язки Командувача ОК “Північ”, генерал-майор Василь Осипчук у своєму виступі згадав історичні сторінки російської військової агресії на Сході України. За його словами, усі ті котли, усі ті серйозні втрати як особового складу, так і техніки стали поштовхом до створення якісно нового війська. Тоді за короткий термін вдалося відновити бойові можливості та втримати натиск підготовленого, оснащеного сучасною технікою та зброєю ворога.

На сьогодні Чернігівщина втратила 179 своїх найкращих воїнів. Тож присутні Хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя під час виконання службового завдання в АТО/ООС на Сході України.

Після урочистої церемонії керівники області та міста вручили почесні нагороди та відзнаки військовослужбовцям.

Подяку до Дня Збройних сил України від ГО «Єдина родина Чернігівщини» отримав і селищний голова Андрій Портний.