У Чорнотичах урочисто відкрили амбулаторію

Сьогодні селищний голова Андрій Портний взяв участь у визначній для громади події, а особливо для села Чорнотичі – відкритті новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Ключі від автомобіля та самої амбулаторії урочисто вручила очільнику громади голова Чернігівської обласної державної адміністрації Анна Коваленко.

P1170299 У Чорнотичах урочисто відкрили амбулаторію

Новий медичний заклад обслуговуватиме більше 2 000 жителів Чорнотич та прилеглих сіл.

У новій амбулаторії облаштовані всі необхідні кабінети, приміщення дуже просторе, доступне для людей з інвалідністю.

Вона буде укомплектована необхідним обладнанням, меблями, медичною апаратурою, комп’ютерною технікою для роботи сімейного лікаря. Також буде забезпечений доступ до високошвидкісного інтернету.

P1170373 У Чорнотичах урочисто відкрили амбулаторію

Коли знайдемо лікаря, то новозбудовану амбулаторію також забезпечимо сучасним автомобілем Renault Duster. Тож пацієнти з віддалених сіл зможуть отримати кваліфіковану медичну допомогу у будь-який час доби.