У День Святого Миколая відбулось відкриття новорічної ялинки

Із Дня Святого Миколая починаються радісні, сповнені чудес новорічні та різдвяні свята, які завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, справжнього дива, надії на здійснення мрій, віру у краще.

Чарівного свята більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих. День Святого Миколая – особливий для кожної дитини, адже кожне дитяче серце з трепетом чекає від Святого Миколая здійснення заповітної мрії.

Так, 19 грудня, в День Святого Миколая в Сосниці на центральній площі відбулось урочисте відкриття новорічної ялинки.

На святковий захід біля красуні-ялинки зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у чудовому святі.

Зі сцени лунали привітання із наступаючими новорічними та різдвяними святами та побажання дітлахам здійснення найзаповітніших мрій і бажань та отримання гарних подарунків. Всім дорослим бажали щастя, достатку, радості, тепла, злагоди, благополуччя у сім’ях та віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої країни.

На відкриття ялинки прибув і Святий Миколай, який запалив на новорічній красуні сотні різнокольорових яскравих вогників, і площа сповнилась чаруючою атмосферою зимових свят. Дітки, які на заході розказували віршики та співали пісні, отримали від Святого Миколая подарунки. Дитячі забави довкола головної ялинки наповнили захід позитивною, дійсно новорічною атмосферою.

Саме в цей день всі щирі дитячі мрії повинні бути почуті. Даруючи дітям казку, бажаємо їм рости в любові і турботі, щасливими і здоровими. Це – майбутнє України, нехай воно буде світлим, а ми дорослі допоможемо їх дитячим мріям стати реальністю.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: