У харчоблоці ДНЗ замінено технологічне обладнання

Крім мотокос для ДНЗ «Сонечко» та ДНЗ «Калинка» було придбано дві нові сучасні індукційні плати, коефіцієнт корисної дії яких складає близько 90%, що дозволить значно економити електроенергію. Так, наприклад, 2 літри води на звичайній електричній плиті закипає через 13 хвилин, на газовій – через 8 хвилин, а на індукційній – 5,5 хвилин, включаючи розігрів самої плити.

Крім того завдяки безпечній конструкції склокерамічна поверхня індукційної плити не нагрівається, а значить кухар не може отримати опік. Крім того, це спрощує догляд за плитою – легко мити, так як нічого не пригорає й не потрібно чекати довгого охолодження плити, щоб її почистити.

Кожна плита обійшлася в 29 700 грн., а пропозиція була отримана через систему Prozorro.

Через вимоги індукційних плит до посуду також було куплено спеціальні нержавіючі каструлі від Нідерландського виробника «Hendi». Кожен садок отримав по дві 20-літрові, та одну 40-літрову каструлі.

Придбали обладнання за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток, отримати яку допоміг народний депутат, український громадський діяч та політик Анатолій Євлахов.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: