У літньому спортивно-патріотичному таборі «Січ» відбувся «випускний»

04 липня відбулося урочисте вручення грамот «випускникам» та відкриття табору для нової зміни. Також учасники табору, які провели свій час в імпровізованому козацькому містечку, вручили січові футболки.

Весь цей час діти мали змогу ближче познайомитись з елементами козацького побуту, поглибити свої знання з історії українського козацтва, здобути навички з основ туризму, кінної та ковальської справи, гончарства, миловаріння, ознайомитись з елементами козацької кухні, травознавства, уроками виживання.

По закінченню основної частини заходу отець Іоанн прочитав молитву і провів обряд окроплення живою святою водою.

Після урочистостей відразу перейшли до занять –  вийшли у ефір радіоаматорів разом із Олександром Клименко, закріпили здобуті знання із стрільби з лука та володіння метальною зброєю.

Сподіваємось, що досвід, який отримали учасники табору «Січ» стане в пригоді і в майбутньому.

Сосницька селищна рада