У Сосниці ліквідують наслідки негоди

Буревій, що пронісся по Сосниці, завдав немало клопотів. Зокрема, шквальний вітер повалив численні дерева, через що на деяких вулицях був ускладнений рух.

По Сосницькій громаді бюджетні заклади не постраждали від негоди (не один зі старост на це не вказував), лише в смт Сосниця у відділі освіти Сосницької РДА поривами вітру зірвало листи заліза, які наступного дня було полагоджено.

По громаді спостерігались випадки падіння частин дерев та окремих дерев, які стали причиною обриву ЛЕП напругою 0,4 кВт.

Аварійні бригади ПАТ «Чернігівобленерго» не встигали оперативно відновлювати пошкодження. На сьогодні поновлено електропостачання в селищі, залишаються без електропостачання частини вул. Квіткова та Яблунева в с. Киріївка.

У Чорнотичах за селом, у напрямку Хотіївки необхідно буде прибрати 4 верби, що впали, в цьому селу допоможуть працівники КП «Благоустрій-Сосниця» (об’їзд є).

Наразі по селищу продовжують працювати працівники КП «Благоустрій – Сосниця», які ліквідовують наслідки буревію.