У Сосниці надано адресну правову допомогу

15 квітня 2021 року працівниками Сосницького бюро правової допомоги Оленою Прасол та Аллою Мірошниченко з метою полегшення доступу до правової допомоги людей похилого віку, які самі не в змозі відвідати відділ «Сосницьке бюро правової допомоги» надано адресну правову допомогу жительці селища Сосниця, яка є особою похилого віку та має проблеми зі здоров’ям. Під час консультування особи за місцем її проживання, фахівці бюро з’ясували, що громадянка Н. є власницею будинку та для отримання житлової субсидії їй необхідно виписати з будинку онуку, яка в даному будинку зареєстрована але фактично не проживає більше 5 років. Громадянці надано консультацію щодо подальшого вирішення даного питання та надано допомогу в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги.

Нагадуємо, що фахова правова допомога надається Сосницьким бюро правової допомоги з 9-00 год. до 18-00 год. з понеділка по п’ятницю за адресою: смт. Сосниця, вул. Троїцька,32 тел. 2-02-93 .

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 год. до 17-00 год. за адресою: м. Мена, вул. С.Титаренка, буд.6А, тел.: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.