У Сосниці пройшов семінар щодо запобігання корупції

Вчора у Сосниці відбувся навчальний семінар для депутатів та працівників селищної ради на тему: «Основи законодавства про запобігання корупції та конфлікту інтересів».

Під час семінару висвітлили основні аспекти Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю. Тож присутні ознайомились із такими питаннями: адміністративно-правові заходи протидії корупції; відповідальність за корупційні правопорушення; запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на публічній службі; правові аспекти захисту особи у разі виникнення корупційних правопорушень.

Також обговорили основні аспекти щорічного звітування посадових осіб про майновий стан та основні проблеми, які виникають при заповненні електронних декларацій. Так, особливу уваги було звернено на необхідність повідомлення про зміни у майновому стані у разі придбання або продажу цінного майна.

Загалом слухачі семінару поглибили свої знання і отримали корисну інформацію з питань запобігання корупції, особливостей врегулювання конфлікту інтересів та декларування доходів.

Сосницька селищна рада