У Сосниці «вполювали» 310 кг пластику

Вчора, 10 червня, у Сосниці вперше провели еко-змагання «Полювання на пластик», організовано громадською організацією «Сосницькі горизонти». Про такі екологічні змагання почули від корюківчан та менян, тому вирішили також прийняти естафету.

Загалом за день зібрали 310 кг пластикових відходів. Участь в змаганнях взяло 7 команд, вони змагалися у тому, хто збере більше пластикового сміття. В «полюванні» на пластик» взяли участь як місцеві школярі, так і дорослі. В кожній команді – по 7 чоловік.

Протягом дня учасники мали зібрати якомога більше пластикового непотребу, скласти його в сміттєві пакети та передати журі для зважування.

Найбільше пластику зібрала команда з села Чорнотичі – більше 104 кілограм.

• Команда гімназистів зібрала 15,6 кг
  • Команда Васюків (сім’я!  тато, мама і дочка) втрьох вполювали 30,3 кг. Крім того, вони не тільки зібрали, а й все зібране доставили прямо в подвір’я КЖУ в місце пакування..
    В Волинці було створено три команди,  всі – учні школи. Тому територію села поділили на три частини і кожна команда збирала пластик в своєму секторі.
  • Волинка, 1 команда – 32,5 кг
  • Волинка, 2 команда – 32,8 кг
  • Волинка, 3 команда – 38,4 кг
  • Всього по Волинці було зібрано 103,7 кг!
  • Команда в’юниського «Авокадо» – 56,2 кг!

За підсумками команда чорнотичан заслужено отримає суперприз від Анатолія Євлахова– поїздку в Бреч на боулінг. Всі інші учасники отримали заслужене морозиво!

Найближчим часом чекайте заклик наступних громад для продовження полювання на пластик!