У Сосниці забезпечено роботу дистанційного пункту

04 жовтня 2021 року   начальник  Сосницького бюро правової допомоги Олена Прасол  разом з провідним інспектором Сосницького районного сектору з Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області Оленою Шевченко забезпечила роботу дистанційного пункту в Сосницькому районному секторі філії Державної установи « Центр пробації» в Чернігівській області .

Під час проведення прийому громадян за отриманням правової консультації звернулося двоє громадян. Питання стосувались цивільного та  спадкового законодавства. Працівник бюро надала відповідні роз’яснення,  окреслила можливі шляхи вирішення даних питань та звернула увагу на можливість отримання в подальшому безоплатної правової допомоги шляхом звернення до бюро правової допомоги .

Після завершення консультування Олена Прасол надала інформаційні матеріали системи БПД з контактною інформацією місцевого бюро для розміщення в приміщенні з метою подальшого ознайомлення з ними осіб, які перебувають на обліку у центрі пробації.

Нагадуємо, що фахова правова допомога надається Сосницьким  бюро правової допомоги з 9-00 год. до 18-00 год. з понеділка по п’ятницю за адресою: смт. Сосниця, вул. Троїцька,32 тел. 2-02-93 .

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 год. до 17-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Титаренка С., буд.6А, тел.: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.