У Сосниці забезпечено роботу дистанційного пункту

05 серпня 2019 року   начальник  Сосницького бюро правової допомоги Олена Прасол  разом з начальником Сосницького районного сектору з питань пробації Ольгою Циганок та провідним інспектором В’ячеславом Трубою забезпечили роботу дистанційного пункту в Сосницькому районному секторі філії державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області.

Під час проведення прийому громадян за отриманням правової консультації звернулося троє громадян. Питання стосувались спадкового та  земельного законодавства. Працівник бюро надала відповідні роз’яснення,  окреслила можливі шляхи вирішення даних питань та звернула увагу на можливість отримання в подальшому безоплатної правової допомоги шляхом звернення до бюро правової допомоги .

По закінченню заходу працівник бюро проінформувала про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!» та поширила інформаційні матеріали, розроблені в рамках даного проекту, а також контактну інформацію місцевого бюро правової допомоги.

Начальник Сосницького районного
сектору філії Центру пробації в Чернігівській області