У Сосницькій громаді відсвяткували масляну

На святкування Масляної на площі зібрався численний натовп, адже всі втомилися від похмурих карантинних зимових днів, тому з радістю готові зустрічати весну.

Святкову атмосферу створювали аматорські колективи громади. Вони внесли яскравість і колоритність у свято, розважали гостей веселими піснями та запальними танцями.

Для молоді був проведений QR-квест, перше місце в якому зайняли учні Спаської школи. Великий натовп навколо себе зібрало й змагання з армреслінгу. А для найменших жителів селища були організовані конкурси з солодкими призами.

Тим часом гостей свята частували млинцями, варениками та запашним чаєм.

Під час народного гуляння, вже традиційно, спалили опудало. Вважається, що разом зі спаленням опудала Зими люди позбавляються від всіх негараздів і напастей, які супроводжували їх у минулому.

Попереду – весна, а з нею і нові зустрічі та свята.