У Сосницькій ОТГ будують сучасний ЦНАП

Під час формування бюджету розвитку Сосницької громади на 2019 рік рада визначила головним пріоритетом будівництво сучасного Центру надання адміністративних послуг – «Європейський ЦНАП для Сосницької громади».

На виконання цього завдання ОТГ виграла грант від програми міжнародної технічної допомоги U-LEAD з Європою. Європейські партнери нададуть технічну допомогу у матеріальному оснащенні ЦНАП: комп‘ютерна техніка, меблі, обладнання, віддалені робочі місця в селах Волинка, Чорнотичі, Пекарів, інституційна підтримка.

З’явиться новий ЦНАП на місці колишньої дитячої бібліотеки, де буде проведено реконструкцію приміщення. Тендер на виконання будівельних робіт вже проведено, переможець запропонував виконати роботи за 2 490 000 грн.

Будівельні роботи вже розпочаті, а завершити їх планують найближчим часом.