У Сосницькій селищній раді працюватиме волонтер Корпусу миру

Вчора в Українському домі відбулася церемонія приведення до присяги 110 нових волонтерів Корпусу миру США. Всі вони відправились до своїх нових місць служби на 2 роки, де вони працюватимуть у середніх школах, вищих навчальних закладах, органах місцевого самоврядування, громадських організаціях, молодіжних та соціальних центрах.

Один із них прибув до Сосницької селищної ради і вже сьогодні приступив до служби.

Зустрічайте, просимо любити і шанувати!  Ітан Елліс (Ethan Ellis) – надзвичайно позитивна і відкрита людина, це помітно з перших секунд спілкування з ним. Перед початком місії всі волонтери від серпня проходили підготовчу програму в селах і містах Житомирської області. Тому під час знайомства з селищним головою Ітан вже зміг розповісти про себе українсько мовою.

Тож давайте побажаємо Ітану плідної праці та гарних результатів на цьому цікавому і нелегкому поприщі.

P/S, нагадуємо, що фінансування діяльності Корпусу миру здійснюється за рішенням Конгресу Сполучених Штатів з бюджету Федерального Уряду і формується за рахунок податків, сплачених громадянами США.