У Сосницькому районному секторі філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області проведено захід з профілактики СНІДу

2 грудня працівниками Сосницкого районного сектору філії Центру пробації в Чернігівській області спільно з провідним фахівцем Сосницького РЦСССДМ та головним спеціалістом Сосницького бюро правової  допомоги було проведено захід з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Засудженим особам, які перебувають на обліку в уповноваженому органі з питань пробації показано документальний фільм «СНІД» та прочитано лекцію на тему: «ВІЛ/СНІД. Профілактика, лікування».

Присутні отримали інформацію про шляхи передавання, симптоми та  розвиток ВІЛ-інфекції, порядок тестування на вірус імунодефіциту людини, лікування хворих та інфікованих, розробку й виробництво діагностичних лікувальних препаратів, проведення фундаментальних наукових досліджень, захист прав хворих СНІДом та інфікованих, їхніх дітей, рідних і близьких.

По закінченню заходу засудженим роздано буклети: «Захисти себе сам» та запропоновано пройти безкоштовний тест на вірус імунодефіциту людини у Сосницькому районному центрі медико-санітарної допомоги ім. Б.Л. Смирнова.

Начальник Сосницького РС філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Ольга Циганок