У Сосницькому районному секторі з питань пробації проведено правопросвітницький захід до Дня захисту прав дітей

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту прав дітей, працівники Сосницького РС філії ДУ «Центр пробації»  в Чернігівській області провели з клієнтами  пробації, які мають неповнолітніх дітей, правопросвітній захід  на тему: «Права дитини в Україні».

Під час заходу працівники  Сосницького РС розповіли присутнім про захист прав дітей в України згідно Конвенції ООН про права дитини. Ознайомили присутніх з правами дитини, передбаченими законодавством в сфері сімейного життя, майнових відносин, в сфері праці, та загальними правами дитини.

По закінченню заходу, наголосили на тому, що дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист.

Сосницький РС філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області

Сосницька селищна рада