У Сосниці планують створити молодіжний центр

Вже досить тривалий час у Сосниці простоює двоповерхова будівля. Колись тут була перша у селищі школа, а в перспективі це старе історичне приміщення має перетворитися на молодіжний центр.

Для Сосниці сучасний «центр творчого розвитку» на даний час дуже актуальний. Він би міг об’єднати в собі розрізнені по локаціями гуртки та активності і стати тим місцем, де молодь могла з користю проводити свій час. Тим більше що він знаходиться на території гімназії і діти без перешкод могли відвідувати його підчас навчання в групах подовженого дня.

Сосницька громада для цього розробить та подасть проект до Державного фонду регіонального розвитку (на тижні стартував цьогорічний конкурс).

Його параметри та можливості реалізації обговорювалися під час консультації з питань розробки проектів регіонального розвитку та розвитку інфраструктури, яку провів Чернігівський центр розвитку місцевого самоврядування програми U-LEAD з Європою з працівниками виконкому селищної ради та керівниками низки комунальних.

Про потребу в такій установі йшлося під час розробки стратегії розвитку громади. Як тоді відзначалося на робочій групі – навіть в адміністративному центрі можливості для проведення вільного часу та занять за інтересами для молоді вкрай обмежені.

Отже, селищна рада має їх створити, адже це необхідна складова розвитку. На консультації розглядалися можливі напрями роботи майбутньої установи. Таких виявилося не менше десяти. Втім перелік не є вичерпним, він вимагає уточнення – за результатами обговорення в громаді. Також мовилося про організаційно-правові та фінансово-майнові аспекти майбутнього проекту.

Сосницька селищна рада