У Сосниці відбулися загальні збори громадян

15 лютого в кінотеатрі ім. О. П. Довженка відбулись загальні збори громадян. Послухати та задати свої запитання на зустріч прийшли представники депутатського корпусу, підприємці, громадські діячі та усі ті, кому було цікаво дізнатися, які зміни відбулися у громаді за минулий 2018 рік і які ще відбудуться в майбутніх роках.

На порядок денний загальних зборів був винесений звіт голови селищної ради Андрія Портного про роботу за 2018 рік.

Під час свого звіту Андрій Портний розповів про роботу депутатського корпусу та виконавчого апарату селищної ради за 2018 рік та заходи, що вживались для покращення соціально-економічного та культурного розвитку громади.

Голова громади проінформував присутніх про находження коштів до бюджету селищної ради та видатки, які направлені на розвиток громади, розповів про виконані роботи з благоустрою, землеустрою та інше.

Більш детально зі звітом можна ознайомитись із презентації:

Також селищний голова розповів і про плани на наступні роки. Серед них:

1. Будівництво амбулаторії в с. Чорнотичі;
  2. Будівництво сучасного ЦНАПу в Сосниці;
  3. Продовження капітального ремонту селищного будинку культури;
  4. Продовження ремонту ЗОШ громади;
  5. Комплексна реновація ДНЗ «Сонечко»;
  6. Поточний ремонт доріг громади;
  7. Будівництво мережі вуличного освітлення в с. Чорнотичі;
  8. Придбання нової комунальної техніки;
  9. Продовження освітлення населених пунктів ОТГ;
  10. Будівництво нижньокрейдяної свердловини в Сосниці;
  11. Повернення у комунальну власність Дитячого санаторію ім. Щорса;
  12. Інвентаризація земель громади;
  13. Будівництво дитячих майданчиків: гімназія ім. О. П. Довженка, Сосниця; центральний стадіон, Сосниця; ЗОШ в с. Чорнотичі; с. Полісся;

Після презентації звіту голови громадяни отримували відповіді на поставлені запитання, звертались з проханнями і пропозиціями.

Під час дискусії була піднята низка питань:

• Залучення лікарів до роботи в громаді.
  • Відновлення громадської лазні.
  • Залучення інвесторів.
  • Ремонт доріг.
  • Придбання біотуалетів (для проведення масових свят).
  • Та багато іншого.

До речі, весь захід був зафіксований на відео, яке буде опубліковане після редагувань. Тому чекайте його появи на офіційному сайті селищної ради та в соціальних мережах.