У Сосницькому районному секторі філії державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області консультували громадян

18 березня 2019 року начальник Сосницького районного сектору з питань пробації Ольга Циганок разом з головним спеціалістом  Сосницького бюро правової допомоги Аллою Мірошниченко забезпечили роботу дистанційного пункту в Сосницькому районному секторі філії державної установи «Центр пробації» у Чернігівській області.

За консультацією звернулося двоє засуджених, які перебувають на обліку Сосницького районного сектору. Питання стосувались цивільного законодавства та соціального захисту. Підобліковим були надані відповідні роз’яснення та наголошено на можливість отримання в подальшому безоплатної правової допомоги шляхом звернення до Сосницького бюро правової допомоги.

Під час заходу Алла Мірошниченко проінформувала присутніх про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!», «Доступна та якісна  правова допомога в Україні!» та поширила інформаційні матеріали, розроблені в межах даного проекту та системи безоплатної правової допомоги.

Захід відбувся на виконання Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 17.09.2018 р.

Ольга Циганок,  начальник Сосницького РС філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області

Сосницька селищна рада