У співпраці – результат

Не секрет, що кожне селище міцніше тримається на ногах, коли поряд є надійні люди і безкорисливі помічники. Одним з таких для нашої громади є народний депутат України Євлахов Анатолій Сергійович.

Завдяки налагодженій співпраці з цим депутатом, його матеріальній підтримці ми змогли виконати багато задуманої роботи на благо громади.

Однією з перших на шляху успішної співпраці була реалізація проекту «Вуличне освітлення смт Сосниця – реконструкція» за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток. За сприяння народного депутата та додатково залученими коштами з бюджету селищної ради у якості співфінансування було покладено початок модернізації систему вуличного освітлення в нашому селищі. І як результат Сосниця убралася у нові енергоефективні світлодіодні ліхтарі.

В кінці 2017 року вуличне освітлення вперше засвітилось і в селі Мале Устя. Знову ж таки, не обійшлося без допомоги народного депутата, завдяки якому з Державного бюджету було виділено 250 тис. грн.

Також в минулому році була реалізована ще одна давня мрія, цього разу в напрямку розвитку мережі спортивних майданчиків – будівництво сучасного міні-футбольного поля з улаштуванням штучного покриття, на яке було виділено 1,4 млн. грн.

Завдяки підтримці Анатолія Євлахова у Сосниці також побудували нові дитячі майданчики, які стали не тільки окрасою селища, а й подарунком для дітлахів та їхніх батьків як місце активного відпочинку. Один з них з’явився в центрі селища, другий – у В’юниському парку. Крім Сосниці, нові дитячі майданчики отримали села Чорнотичі, Волинка, Пекарів і Загребелля.

Дошкільні навчальні заклади громади також відчули допомогу народного депутата. Зокрема, для Авдіївського ДНЗ закупили нові меблі та обладнання, для ДНЗ «Сонечко» придбали, встановили твердопаливні котли та оновили технологічне обладнання в харчоблоках дитсадків Сосниці.

Ще ж маленькі жителі нашої громади, які виховуються в цих ДНЗ, отримували новорічні подарунки, а школярі Сосниччини мали змогу відвідати екскурсію до Верховної Ради України та Бречі.

За сприянням депутата неодноразово були безкоштовно надані шпалери для ремонтних робіт в ЗОШ Сосниці, Чорнотич, Киріївки, Волинки та ДНЗ Сосниці і Заребелля.

Допомогу було спрямовано також і на потреби в обладнанні «Сосницького центру первинної медико-санітарної допомоги ім. Б. Л. Смирнова». Провели закупівлю обладнання, сумок сімейного лікаря та велопарку для КЗОЗ «Сосницький районний центр ПМСД».

Крім цього народний депутат активно підтримує громадський рух Сосниці, зокрема ГО «Сосницькі горизонти» (підтримка святкових заходів «Равлик на канікулах», «Особливі» для дітей з особливими потребами, районний фестиваль дитячої творчості «Сосницькі дзвіночки», інші), мистецькі проекти ансамблю «Капітошки» та переможців конкурсу «Освічені діти – успішна країна».

Підмогу Анатолія Євлахова відчули і водії. Так, в рамках ініціативи народного депутата «Митний експеримент» було відновлено 5 кілометрів дороги загального користування за напрямком Сосниця – Короп в районі с. Спаське.

А зовсім недавно і досить вчасно в Сосниці почав розчищати снігові завали новенький трактор, який з’явився в КП «Благоустрій Сосниця» також  за сприяння Анатолія Сергійовича.

Сподіваємось, що і в майбутньому наші плани і задуми – і селищі, і в селах громади – знайдуть широку s суттєву підтримку депутата.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: