Учасникам ОСББ розповіли про новий порядок пільг і субсидій

Про  монетизацію  пільг на оплату житлово-комунальних послуг  та роз’яснення особливостей їх виплати йшлося сьогодні на зборах з членами ОСББ та мешканцями багатоквартирних будинків. Участь у зібранні взяли  представники Сосницької селищної ради, управління праці та соціального захисту населення, фахівці Ощадбанку, а також національний консультант ПРООН в Чернігівській області Світлана Рожок.

З 1 жовтня 2019 року в Україні стартувала монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій  формі, а саме: готівкова та безготівкова.

Нова форма виплати монетизованих пільг викликає багато запитань у людей. Тому сьогодні всі присутні були ознайомлені з останніми змінами в діючому законодавстві України щодо надання  пільг та субсидій на  оплату житлово-комунальних  послуг.

Окрему увагу також було приділено питанню з проведення річних обов’язкових загальних зборів.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<