«Угода мерів» – шлях у майбутнє

Звертаючись до Вас хочу проінформувати громаду селища та залучитися Вашою підтримкою у прагненні змінити на краще умови нашого проживання та частково вплинути на глобальні процеси, які відбуваються в усьому світі.

Механізмом який допоможе втілити ці задуми в життя є «Угода мерів» – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом. І Сосниця стала частинкою цієї ініціативи.

Що ж таке «Угода Мерів» – це масштабна ініціатива Європейської Комісії, яка має на меті об’єднати європейські органи місцевого самоврядування (муніципалітети) в добровільне утворення задля спільної боротьби з глобальним потеплінням. Підписанти «Угоди Мерів» беруть на себе добровільні зобов’язання, стосовно скорочення викидів CO2 в атмосферу щонайменше на 30% до 2030 року, шляхом запровадження в себе енергоощадних заходів та поширення використання поновлюваних джерел енергії.

Проект «Угода мерів» не «роздає» грошей, а створює можливості – допомагає місту створити діючу структуру з управління власною енергетикою. Приєднання до «Угоди мерів» надає можливість місцевим органам влади забезпечити своїх громадян екологічно, соціально і економічно стабільним середовищем, збільшити зусилля, направлені на зменшення викидів СО2 на своїх територіях, а також отримати підтримку, визнання і передовий досвід від європейських країн і міжнародної спільноти.

Оскільки Сосниця приєдналася до «Угоди мері» 26 січня 2016 року, і взяла на себе добровільні зобов’язання зменшити до 2030 року викиди парникових газів на 30%  ми всі з Вами маємо прагнути до ощадливого ставлення до енергії яку споживаємо. Також хочу запросити всіх кому цікава тема збереження енергії у побуті чи на виробництві долучитися до розробки «Плану дій сталого енергетичного розвитку», над яким зараз працює селищна рада.

Селищний голова
А. Портний.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: