Урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9-х класів

Вчора 12 червня в Сосницькій гімназії ім. О. П. Довженка відбулося світле свято – урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9-х класів, гордим і схвильованим, доброзичливим, толерантним, веселим і дотепним.

Серед випускників переможці олімпіад, конкурсів, відмінники навчання, активісти гімназійного життя​.

Багато добрих, теплих слів лунало про рідну гімназію, яка стала для дітей кузнею знань і майстернею виховання, де їх оточувала краса, пошук, фантазія і творчість.

Для вас, дорогі випускники, цей шкільний захід справді останній, адже він виряджає вас у самостійну життєву дорогу.

Ми твердо віримо, що вам не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю нашої країни. Пам’ятайте, ваші успіхи стануть найвищою винагородою учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту і щедрість своїх сердець.

Бажаємо всім віри і впевненості у завтрашньому дні, зичимо добра й благополуччя, міцного здоров’я і миру у вашому домі.

Сосницька селищна рада