Урочистий мітинг та концерт до Дня Перемоги

Друга Світова війна забрала мільйони життів, знищила міста та села, сіяла страх та паніку… Але завдяки незламному духу наших дідів та прадідів окупантів вдалося вигнати з рідної землі. 9 травня 1945 року стало святом Великої Перемоги. І ось вже 74 роки минуло з цього моменту, тому сьогодні, 9 травня, в Сосниці відбулися урочисті заходи з цієї нагоди.

На заході були присутні керівники та працівники організацій, установ, студенти, школярі та жителі селища – усі прийшли засвідчити свою повагу полеглим героям.

Традиційно, усі присутні, хвилиною мовчання вшанували загиблих. Завершили мітинг покладанням квітів до Вічного вогню.

Після урочистої частини для всіх бажаючих було проведено святковий концерт за участю хору ветеранів, народних колективів, працівників районного та селищного будинків культури, дитячих та юнацьких колективів, місцевих виконавців.

На святковому концерті лунали пісні про війну, кожне слово яких озивалося в серцях особливим болем і скорботою.

Сосницька селищна рада