Урочисто відзначено обдарованих учнів та їх наставників

7 квітня у Сосниці відбулося свято обдарованої молоді «Майбутнє твориться сьогодні». Грамоти отримали кращі учні, які впродовж навчального року показали високий рівень знань, захищали честь громади, стали переможцями та призерами олімпіад різних рівнів, змагань​ і конкурсів.

Вітали і справжніх фахівців своєї справи – наших найкращих, талановитих педагогів.

З вітальним словом до присутніх звернулася селищний голова Андрій Портний, який подякував педагогам та батькам за виховання дітей, а юним даруванням побажав нових злетів і перемог.

Під бурхливі оплески виходили на сцену переможці обласних учнівських олімпіад, представники справжнього інтелектуального багатства нашої громади, її майбутнього.

В цьому навчальному році учні гімназіі разом зі своїми наставниками на 3 етапі Всеукраїнських олімпіад вибороли 11 дипломів, конкурсах ім. П. Яцика, ім. Т. Г. Шевченка та Малої академії наук – 3 дипломи:

• Гамалій Карина – українська мова і література (вчитель Зуйок Т. Ю), історія (вчитель Мідько В. Г.), міжнародний конкурс ім. Тараса Шевченка (вчитель Зуйок Т. Ю.);
  • Петрикей Вікторія – фізика (вчитель Тука М. Г);
  • Бойко Дмитро – хімія (вчитель Мотчана С.В.,науковий керівник Лисич О. В);
  • Антоненко Катерина – правознавство (вчитель Мідько В. Г);
  • Єфименко Дарина – історія (вчитель Мельник Т. І.), географія (вчитель Піц О. В.), англійська мова (вчитель Лиходій Л. М.); конкурс ім. П. Яцика (вчитель Чех В. В.);
  • Ясинська Катерина – українська мова і література (вчитель Чех В. В), історія (вчитель Мельник Т. І.), англійська мова (вчитель Лиходій Л. М.);
  • Кожуховський Руслан – Мала академія наук України (науковий керівник Гирич М. М.)

На завершальному етапі Всеукраїнських олімпіад Єфименко Дарина з англійської мови виборола диплом 2 ступеня. Гамалій Карина на фінальному етапі конкурсу ім.Т.Шевченка – диплом 3 ступеня.