Урядом прийнято рішення про передачу будівлі санаторію ім. Щорса

Уряд передав комплекс будівель по вул. 8-го Березня, 21, у смт Сосниця до сфери управління Чернігівської обласної державної адміністрації.

Цього рішення ми чекали з початку 2016 року і всілякими способами рухали це питання.

І ось нарешті неповоротка державна «машина», врешті решт, прийняла важливе для нас рішення, про передачу дитячого санаторію ім. Щорса на баланс Чернігівської ОДА. Далі справа за керівництвом області.

Ми вдячні за підтримку всім тим хто працював над пришвидшенням прийняття цього рішення – народним депутатам, співробітникам ОДА, всім небайдужим людям, які знайшли формулу, щоб цю проблему зрушити з місця.

Тепер, як було обіцяно, процес має пришвидчитись. І ми як громада матимемо законне право користуватися, розвивати і заробляти від використання цього унікального комплексу.

Сосницька селищна рада