Увага! Фейкова інформація про організатора дитячого свята

Інформуємо, що надрукована інформація в місцевих газетах про організаторів суботнього дитячого свята (День захисту дітей) є неправдивою!

У статті, яка була опублікована на правах реклами, зазначається, що організатором виступив громадянин Ігор Рибаков.

Офіційно заявляємо, що це є брехнею і маніпуляцією. Справжніми організаторами заходу виступили відділ освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної ради, а допомагали їм в цьому директор БДЮТ Дейнеко Л.В. та її колектив, директор Сосницького БК Панкевич В.М. та його колектив, директор дитячої музичної школи ім. М.Ф.Полторацького Пода А.Б. та її колектив, директор сектору з основної діяльності кінотеарту ім. О.П. Довженка, та КП «Благоустрій – Сосниця». А фінансувалося свято з місцевого бюджету!

Організатори до вказаного громадянина за допомогою не зверталися та не отримували від нього жодної підтримки!

Окрім того, у рекламній статті також сказано, що такий «подарунок» він зробив дітям у Городні, Сновську, Корюківці, Семенівці, Ногороді-Сіверському та Коропі, хоча День захисту дітей у цих громадах так само організували власними силами.

Сосницька селищна рада