Увага! На Чернігівщині очікується надзвичайна пожежна небезпека

За даними Чернігівського обласного центру з гідрометеорології 19-21 червня в лісах області очікується  надзвичайна пожежна небезпека (5 класу), лише 19 червня місцями середня пожежна небезпека (3 класу).

Шановні громадяни! Зважаючи на загрозу виникнення загорянь під час підвищення температурних показників звертаємося до Вас з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

Категорично забороняється:

• створювати смітники та спалювати відходи;
  • розводити багаття у лісі та лісопосадках;
  • палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники та недопалки;
  • залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
  • спалювати стерню та рослинні залишки на сільськогосподарських полях;
  • дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

Сосницька селищна рада