Увага опитування! Визначаємо пріоритетні послуг громади

З 26 квітня по 26 травня представники селищної ради проводитимуть опитування щодо визначення пріоритетів розвитку. За результатами опитування ми визначимо послуги, що є найбільш важливими для всіх жителів громади та сплануємо їх поступове покращення.

Зверніть увагу:

• Респонденти для опитування відбираються випадково за спеціальним механізмом.
  • Опитування є анонімним.
  • Інтерв’юер може попросити вас залишити свій номер телефону – це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера.
  • Анкета заповнюється з ваших слів виключно в електронній формі (відповіді вносяться в телефон або планшет).
  • Підписувати нічого не потрібно.
  • На вимогу інтерв’юер повинен пред’явити свій паспорт або водійське посвідчення та посвідчення від Сосницької селищної ради, яке підтверджує його участь у опитуванні.

Якщо:

• Від вас вимагають показати або надати копії будь-яких документів;
  • Вас просять підписати будь-який документ (анкета, список тощо);
  • Інтерв’юер знаходиться у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, веде себе агресивно або неадекватно

Негайно повідомте про це за телефоном 2-30-32

Результати анкетування будуть оприлюднені на офіційному сайті до 28 травня, а на їх основі визначатимуться подальші плани розвитку.

Для нас є дуже важлива Ваша особиста участь в опитуванні як мешканця громади. Просимо Вас, якщо ви підпадаєте під опитування, долучитися до дослідження та висловити свою думку стосовно надання послуг у нашій громаді, адже ці результати будуть використовуватись для покращення життя у нашій громаді.

Опитування проходитиме у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).