В Чорнотичах будують амбулаторію, а в Сосницькій ЗОШ І-ІІ ст. замінили котельню та встановлюють туалети

Вчора Андрій Портний провів перевірку будівництва об‘єктів, які здійснюютьсям на території громади.

• «Будівництво амбулаторії сімейного типу в с. Чорнотичі». Загальна вартість будівництва становить 6,5 млн, додатково обладнання (меблі, техніка та ін.), а також службовий автомобіль Renault Duster. Зараз активно працюємо, щоб забезпечити залучення молодого лікаря для обслуговування сіл Чорнотичі, Киріївка, Кудрівка, Козляничі та Рудня!
  • «Будівництво внутрішньої вбиральні в Сосницькій ЗОШ І-ІІ ст.». Вартість будівництва 320 тис. Підрядник активно включився у процес будівництва, адже до початку навчального року має виконати подібні роботи в с. Чорнотичі та Волинці. Нарешті «цивілізація» приходить і в наші села.
  • «Реконструкція котельні, заміна твердопаливного котла та насосного обладнання в Сосницькій ЗОШ І-ІІ ст.». Вартість робіт 120 тис. Заміна котла дасть змогу покращити температурні режими в приміщенні школи та значно зекономити дрова на опалення закладу.