В рамках відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва вшанували пам’ять полеглих героїв

За традицією, в рамках відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва, які припадають на велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, відбулися відповідні урочисті заходи.

Біля каплички провели мітинг-реквієм, на якому вшанували пам’ять всіх оборонців України, які захищали рідну землю.

У заході взяли участь керівники району та громади, представники структурних підрозділів, воїни АТО, батьки та рідні загиблих на Сході України, студентська і учнівська молодь та жителі селища.

З теплими словами вдячності та привітаннями до учасників заходу зверталися селищний голова Андрій Портний, голова РДА Олег Максименко, заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк та військовий комісар Сосницького військкомату Віталій Щербатенко.

Урочисту частину заходу продовжили церемонією нагородження. Подяки від РДА отримали Андрій Андрієвський, Андрій Авраменко, Сергій Коваленко, Василь Дзюбич, Микола Семченко, Сергій Дзюндзік та Василь Дуда.

Під кінець офіційної частини всі присутні поклали квіти до Меморіалу Небесної сотні та загиблих воїнів в АТО, а також хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв.

По закінченню урочистої частини розпочався святковий концерт, під час якого учасники фольклорного колективу «Криниці», вихованці Сосницького будинку дитячої та юнацької творчості та танцювальний колектив «Асорті» Загребельського клубу своїми піснями та танцями вітали мужніх синів і дочок України зі святом.