В Сосниці спілкувалися з потенційними підприємцями

Вчора, 2 листопада, в Сосниці зібралися активні громадяни зі всієї громади, аби обговорити перспективи і можливості відкриття власної справи.

Мета цієї, та наступних зустрічей – допомогти жителям створювати і розвивати власний бізнес.

На відкриття заходу з мотиваційною промовою завітав селищний голова Андрій Портний, який привітав учасників та розповів, що місцевій владі вигідно підтримувати бізнес на території громади. Оскільки чим успішніше він розвиватиметься, тим більшими будуть надходження до бюджету.

Тому Сосницька селищна рада планує організувати підтримку в створенні нових робочих місць, стимулювати відкриття власної справи, широкій просвітницькій роботі та підтримку інших форм активностей і кооперації в громаді.

Сам захід почався зі знайомства, кожен присутній розповів про те, чим він займається сьогодні, та які є плани і ідеї на майбутнє.

Потім директор Агенції регіонального розвитку Чернігівської області Сергій Хоботня розповів про виклики і можливості для розвитку підприємництва в громаді. Він також зазначив, що зі свого боку, як Агенція, також готовий максимально долучатися і сприяти всім бажаючим розпочати власну справу та надавати знання і ресурси.

У рамках вступного модулю Андрій Ткач, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Сосницької селищної ради, розповів про сільськогосподарську обслуговуючу кооперацію як шлях до підвищення продуктивності та ефективності домогосподарств населення.

Також на зустріч завітала Олена Кузьменко, керуюча Сосницьким відділення Ощадбанку. Вона ознайомила всіх присутніх із державними програмами підтримки бізнесу.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<