В Сосниці відбулися заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Що для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до людей з інвалідністю визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Не залишилися поза увагою і люди з обмеженими фізичними можливостями нашої громади.

Так, в неділю відбулося свято для дітей з особливими потребами. На святі дітки створили новий оркестр, наліпили і намалювали незвіданих тварин, читали книжки і гралися іграшками. Також прикрашали пряничкові ялинки, стріляли по мішенях майже із справжньоі зброї, прикрашали маленькі долоньки блискітками і грали в різні ігри.

Наступного дня директор Територіального центру Сосницької селищної ради Тетяна Сіра, завідуюча відділом соціальної допомоги Олена Богданьок та голова ради ветеранів Надія Кузьменко відвідали та поспілкувались з підопічними. В ході зустрічей були вручені продуктові набори.

Сьогодні в Міжнародний день людей з інвалідністю був організований та проведений відповідний захід. Для підопічних територіального центру працівниками районної бібліотеки була підготовлена концертна програма для дорослих, на якій виступали вихованці будинку дитячої та юнацької творчості. Після чого для гостей був накритий стіл зі смаколиками та запашним чаєм, за сприяння підприємця Наталії Крючок. Всі присутні отримали велике задоволення від зустрічі.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<