В Сосницькій громаді продовжують будувати

Сосницький селищний голова Андрій Портний здійснив контрольне відвідування об‘єктів будівництва в нашій громаді:

• Амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
    З останнього відвідування відбувся незначний прогрес в будівництві. Але після спілкування з керівництвом Управління капітального будівництва ОДА роботи значно пришвидшились. Під час перебування на будівництві селищний голова поспілкувався з виконробом, який пообіцяв до кінця місяця завершити покрівлю та змонтувати віконні та дверні блоки.
  • Чорнотицька ЗОШ, де будуємо теплу вбиральню для діток та персоналу. Завершуються монтажні роботи по будівництву септика (каналізації) та переходять до облицювальних робіт внутрішніх санвузлів. Буде обладнано два туалети для дівчаток та два для хлопчиків з теплою та холодною водою. Повністю замінено на яскраве енергоефективне LED освітлення у всіх приміщеннях школи (залишилвся лише монтаж спотривного залу). Важливе завдання на майбутнє – провести реконструкцію котельні, замінивши «антикварні» твердопаливні котли на сучасні енергоефективні!
  • Чорнотичі. Вуличне освітлення. На наступному тижні розпочинаємо монтаж ліній вуличного освітлення.
  • В‘юниська ЗОШ. Завершили будівництво теплої внутрішньої вбиральні (лишилось лише встановити перегородки та дверцята). Завершили реконструкцію котельні.
  • Селищний будинок культури. Продовжуємо реконструкцію закладу, відбувається завершення заміни віконних та дверних блоків будівлі та улаштування віконних та дверних зовнішніх та внутрішніх відкосів.
  • Селищний ЦНАП (центр надання адміністративних послуг). Відбувся тендер: стартова ціна була 3,4 млн грн, переможець торгів запропонував 2,49 млн грн. Вже розппочато демонтажні роботи.